admin Brak komentarzy

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i pracowników informujemy, że rozpoczęliśmy już pracę w nowej siedzibie Firmy PROMONTIN. Obiekt mieści się w Dębskiej Woli 1B k/Morawicy. Zwiększamy powierzchnię nie tylko biurową, ale również produkcyjno-magazynową.

Nowoczesna, a zarazem prosta konstrukcja budynku oraz wysoki standard wyposażenia wewnętrznego sprawiają, że obiekt będzie mógł spełniać wymogi oraz kryteria stawiane budynkom klasy business.

W części biurowej przewidziano nie tylko pomieszczenia do pracy, ale również sale konferencyjne, jadalnie oraz przestronny hol wejściowy z recepcją. Halę produkcyjną wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt do prefabrykacji elementów konstrukcyjnych. Teren wokół obiektu zostanie zagospodarowany dla miejscami parkingowymi i zielenią.

Budynek jest wyposażony w najnowsze i energooszczędne urządzenia ogrzewania, chłodzenia oraz wentylacji z odzyskiem ciepła, których zadanie będzie utrzymywanie komfortowych parametrów powietrza wewnętrznego w ciągu całego roku przy minimalnym nakładzie kosztów eksploatacyjnych. Spełnienie najnowszych norm izolacyjności przegród budowlanych, a także funkcjonalny układ pomieszczeń mają zapewnić korzyści w codziennym użytkowaniu budynku.

Jesteśmy przekonani, że budowa nowej siedziby to inwestycja w rozwój naszych projektów oraz stworzenie inspirującego miejsca pracy.