• ul. Górników Staszicowskich 57, 25-804 Kielce
  • 41 243 50 82

KONTAKT

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo – Inwestycyjnych
Promontin Sp. z o.o.

  • ul. Górników Staszicowskich 57
  • 25-804 Kielce
  • Tel. 41 243 50 82
  • Fax. 41 243 50 42
  • NIP 959-188-28-92
  • REGON 260354216

e-mail: biuro@promontin.pl

Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Numer KRS 0000346282, Kapitał założycielski 100 000 zł
da

Cyprian Pawlaczyk

Dyrektor ds. Technicznych
530 283 334
cyprian.pawlaczyk@promontin.pl

da

Dariusz Woźniak

Menadżer ds. kontraktów i rozwoju
510 226 838
dariusz.wozniak@promontin.pl

da

Monika Juszczyk

Inżynier Projektu
690 492 877
monika.juszczyk@promontin.pl

da

Martyna Wolska

Specjalista ds. Ofertyzacji
501 679 110
martyna.wolska@promontin.pl

da

Dominik Majecki

Specjalista ds. gospodarki magazynowej oraz narzędziowej
530 139 803
dominik.majecki@promontin.pl

da

Wioletta Wilczyńska

Główna księgowa
503 773 178
ksiegowosc@promontin.pl

da

Monika Wójcik

Koordynator administracyjno-kadrowy
502 383 987
monika.wojcik@promontin.pl

da

Paweł Chowaniak

Inżynier budowy
502 383 987
pawel.chowaniak@promontin.pl

da

Marek Jaros

Kierownik prac montażowych
530 109 297
marek.jaros@promontin.pl

da

Krzysztof Poździoch

Inżynier budowy
507 066 955
krzysztof.pozdzioch@promontin.pl

da

Adrian Gryń

Inżynier budowy
502 460 822
adrian.gryn@promontin.pl

da

Karol Chmielewski

Młodszy inżynier budowy
690 492 867
karol.chmielewski@promontin.pl

da

Chwilowo kontakt jest niedostępny.

Prosimy przesyłać pytania na adres: biuro@promontin.pl

da

Michał Urbańczyk

Dyrektor wydziału Częstochowa
502 383 984
michal.urbanczyk@promontin.pl

da

Renata Gawor

Specjalista ds. Administracji
533 220 024
biuro.czestochowa@promontin.pl

da

Jerzy Szota

specjalista ds. BHP
730 872 100
bhp@promontin.pl

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz naszej pomocy?

Zadzwoń lub napisz do nas!

Imię (wymagane)

Email (wymagane)

Numer telefonu

Nazwa firmy

Temat Powiedz nam co dokładnie Cię interesuje

Wiadomość

Top